Asortyment skateshopu

Skateshop to sklep nie tylko i wyłącznie z rolkami, deskorolkami oraz innymi akcesoriami do tego typu sportów. Skate sklep to dzisiaj przede wszystkim także źródło dość oryginalnej mody, która narodziła się gdzieś w latach 80. ubiegłego wieku. Jak przedstawia się zatem asortyment takiego skateshop’ u ?

Za drzwiami skate sklepu

Oczywiście już na pierwszy rzut oka widać tam wyjątkowo charakterystyczne dla tego stylu spodnie – luźne dżinsowe bojówki do kolan z różnymi naszywkami, łańcuchami itp. Na dalszych półkach skateshop’u znajdą się na pewno bluzy – ciężkie i grube, utrzymane raczej w ciemnych barwach, luźne i z kapturem. Dalej będą buty – dość typowe dla stylu skate obuwie sportowe na naprawdę grubej podeszwie, z grubym językiem i sznurówkami o bardzo wyrazistej barwie. To jeszcze jednak ciągle nie koniec asortymentu jaki posiada sklep skate. Znajdą się tu jeszcze luźne t – shirty z różnymi śmiesznymi napisami oraz wiele akcesoriów dodatkowych, jak chusty czy bransolety i opaski.

Dla kogo jest skateshop?

Jak zatem widać, jest to całkiem charakterystyczny styl. Do kogo najbardziej będzie on pasować? Na pewno do wszystkich młodych osób zafascynowanych rapem oraz sportami związanymi z jazdą na deskorolce czy rolkach. Niemniej jednak nie mają oni oczywiście monopolu na taki strój. Ubrania typu skate albo w zasadzie każde akcesoria z tego stylu może założyć każdy, jeśli tylko to mu odpowiada. Pamiętać jednak należy, że nie we wszystkich miejscach pracy i na wszystkich stanowiskach taki strój jest akceptowany społecznie!