Bluzy dla mężczyzn – popularne fasony

Mężczyźni wybierając elementy swojego ubioru najczęściej stawiają na wygodę. Oczywiście ważne jest dla nich także to, aby wyglądać modnie i stylowe. Dlatego najczęściej sięgają po modne bluzy. Co ważne, na rynku dostępne są różne bluzy.

Bluza z kapturem Prosto

Jedną z najpopularniejszych bluz jest bluza z kapturem. Jednak i te dostępne są w różnych fasonach. Bluza z kapturem może być rozpinana lub może być nakładana przez głowę. Bluza z kapturem może posiadać kieszenie lub nie. Wszystko zależy od naszych upodobań. Bluza z kapturem jest dość uniwersalna. Można ją bowiem łączyć z wieloma stylami. Pasują do niej zarówno jeansy, jak i spodnie typu baggy. Taką bluzę śmiało można nosić także pod marynarką czy kurtką. Dla wielu mężczyzn ważne jest także to, aby była to bluza modnej marki. Dlatego chętnie wybierana jest bluza Prosto, którą kupisz tutaj: https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32.

Bluza longsleeve

Drugi popularny rodzaj bluz to bluza typu longsleeve. Można powiedzieć, iż swoim wyglądem przypominają tradycyjne koszulki. Różnica polega na tym, że bluzy longsleeve produkowane są z grubszego materiału oraz posiadają długie rękawy. Tego typu bluzy nosić można zarówno w stylizacji sportowej, jak i nieco bardziej eleganckiej. W przypadku bluz longsleeve bardzo ważne są dobrane do niej dodatki.

Bluz na rynku jest bardzo wiele. Przy ich wyborze kierować trzeba się przede wszystkim typ, aby było nam w niej wygodnie. Taki bowiem jest jej cel. Wygoda i komfort.