Bluzy z nadrukiem

Bluzy to bardzo wygodny element garderoby. Nic więc dziwnego, że jest taki popularny i chętnie wybierany, jako idealny element codziennej stylizacji. Istnieje bardzo wiele rodzajów bluz. Dzięki temu wykorzystując je, można stworzyć stylizacje, zarówno eleganckie, jak i proste i idealne na codzienne wyjścia.

Jakie bluzy wybierać, aby stworzyć elegancki look?

W takim wypadku zdecydowanie sprawdzą się gładkie bluzy o prostym kroju. Najlepiej, aby pozbawione one były kaptura, sznurków lub dodatkowych ozdób. Gładkie, jednobarwne bluzy w połączeniu z klasycznym dołem, z całą pewnością będą wyglądać elegancko i sprawią, że cała stylizacja nabierze klasy. W stylizacji, w której mamy gładką bluzę oraz spódnicę, z całą pewnością można iść nawet do pracy, czy na spotkanie biznesowe!

Jakie bluzy wybierać, aby stworzyć codzienną stylizację?

Aby wyglądać dobrze na co dzień, tak naprawdę nie potrzeba wiele. Doskonałym pomysłem będą więc bluzy z nadrukami. Mogą być to bluzy z nadrukiem ze znanych kreskówek, jak i te z samymi napisami, czy ciekawym logo. Tego typu bluzy spokojnie można łączyć z jeansami. Fajnie wyglądają podarte jeansy, ale pasować będą także do tych jak najbardziej klasycznych.
Warto spróbować połączyć także tego typu bluzę z dresową sukienką. Dzięki temu stworzy się bardzo prostą, a jednocześnie efektowną stylizację na co dzień. Fajnie byłoby, gdyby sukienka była w kontrastowym kolorze. Dzięki temu wszystkie ubrania nie zleją się w jedną całość i dadzą bardzo ciekawy efekt.