Bomber jacket – uzupełnienie każdej stylizacji

Krój kurtki bomberki zdominował sklepy już od kilku sezonów. Ten model stał się już kultem i wielu z nas chce posiadać taki trend w swojej szafie. Fajny, luźny krój, szersze rękawy, ściągacze na wykończeniach są przyjemne i sprawiają, że ruchy nie są ograniczane, a komfort zawsze obecny.

Ciekawe aranżacje

Bomber jacket występuje w najrozmaitszych zestawieniach kolorystycznych. Można wybierać klasykę: czarny, zielony, brązowy, bordowy, jak również pomarańczowy czy różowy, Do oryginalnych wersji należą modele wyposażone w interesujące printy, a także haftowane kwiaty. Można także zamówić swój unikalny model z określoną grafiką. Lekkość tej kurteczki, a także dopasowanie na wiosenne chłody, czy też jesienne słoty jest znamienita.

Wszędzie po horyzont

Kurtka bomberka Dstreet.pl posiada tak unikalny krój, że nadaje się do połączenia z rozmaitymi wersjami tego, co ma się w szafie. Można ją nosić do różnorodnych spodni: jeansów, joggersów, chinosów, kulotów, jak i spódnic: rozkloszowanych, plisowanych, z falbanami, długich i krótkich. Pod spód na górę wkładać można: koszule, topy, bluzy, swetry, t-shirty. Każde zestawienie może być modne, wobec czego warto śledzić wszelkie trendy, jak i realizować swoje własne pomysły, lub czerpać inspiracje z internetowych blogów. Każdy gust jest inny, i każdy może wybrać to, co się podoba. A wychodzić w bomberce można gdzie popadnie: i do parku, i na miasto, na uczelnię i do klubu. Wszędzie, gdzie oczy poniosą, tam kurtka sprawdzi się w swojej formie ponad wszystko.