Co ubrania, które nosimy mówią o nas samych?

Jak się okazuje, nawet ubrania i sposób, w jaki się je nosi- mogą być przejawem naszych poglądów i zapatrywań na świat. Przykładem tego jest odzież marki Chada, która propaguje nie do końca poprawne politycznie hasła. Chodzi o to, że te nadruki na ubraniach mogą ranić czyjeś uczucia i być przejawem jawnej nietolerancji.

Dla kogo jest najodpowiedniejsza odzież marki Chada?

Z tego odzieżowego asortymentu korzystają ludzie lubiący hip- hop, rap i gatunki im pokrewne. Odzież marki Chada Proceder na Preorder.pl jest też używana przez ulicznych fighterów i ludzi o skrystalizowanych poglądach na rzeczywistość. Jest ona swoistym protestem przeciwko wyzyskiwaniu ludzi przez system i szeroko pojętej niesprawiedliwości społecznej. Chada Proceder to ubrania, które nie krępują ruchów i są wygodne. Do tego można je założyć niemal o każdej porze roku, toteż nic dziwnego, że młodzi ludzie tak chętnie po nie sięgają.

Co wchodzi w skład ubrań Chada Proceder?

W ich skład wchodzą wszelakiego rodzaju bluzy i spodnie. Są one produkowane w Polsce, więc można powiedzieć, że przyczyniają się do patriotyzmu narodowego. W niektórych sklepach można również dostać koszulki, czapki, saszetki i paski, na których widnieje logo marki Chada.

Ich cechą charakterystyczną jest to, iż dostępne są jedynie w ciemnych wariantach. Jest to równocześnie zaleta i wada. Może i nie trzeba ich zbyt często prać i są odporne na zabrudzenia, ale człowiek je noszący wygląda, jakby zawsze był w żałobie lub należał do skrajnej subkultury. To raczej wzbudza negatywne emocje.