Damskie płaszcze na zimę – co warto nosić?

damskie płaszcze

Jesienne i zimowe trendy w modzie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każda kobieta, która chce być modna musi na bieżąco śledzić trendy. Jeśli chodzi  płaszcze zimowe damskie z Dstreet, pojawiło się wyjątkowe pole do popisu. W sklepach dostępnych jest wiele atrakcyjnych fasonów, obok których nie powinno się przejść obojętnie. Poniżej najciekawsze propozycje z popularnych sklepów sieciowych.

Płaszczyki z futerkiem

Wyjątkowo dobrze wyglądają na każdej sylwetce. Płaszcze zimowe damskie obszyte eleganckim futerkiem na kołnierzu lub rękawach (tuż przy nadgarstkach) to idealna propozycja dla tych kobiet, które poszukują ciepłego okrycia, nie tracąc przy tym szyku. Modne płaszcze damskie z futerkiem mogą być jednokolorowe albo wzorzyste. Modny jest psi ząb i szkocka krata.

Ciepłe i wygodne

Kurtki puchowe pojawiają się w sklepach każdego sezonu. Nie zawsze jednak prezentują się dobrze, nieumiejętnie dobrane mogą pogrubiać i optycznie skracać sylwetkę. W tym roku projektanci zadbali jednak o to, by popularne kurtki puchowe były nietuzinkowe, ładne, a nawet nieco seksowne. Modne są fasony oversize, czyli takie, które wyglądają na odrobinę za duże. Nosi się też modele uszyte tak, że z przodu są krótsze, natomiast tył jest nieco dłuższy. Co do pikowania, pojawia się ono najczęściej w formie rombów lub małych poziomych pasów. Nowoczesne tworzywa sprawiają, że kurtka puchowa nie będzie tak obszerna i gruba, a mimo to zapewni optymalną temperaturę.  Co do długości, mogą one przypominać damskie płaszcze lub bardziej sportowe, krótkie kurtki. Wszystko zależy od upodobań każdej kobiety.