Efektowne, tiulowe spódniczki dla dziewczynek

Na wyjątkowe, uroczyste okazje dziewczynki chętnie zakładają spódniczki. Najlepiej takie, które ładnie wyglądają, są modne i oczywiście wygodne. Można się w nich swobodnie poruszać, biegać i skakać. Takie z pewnością są spódniczki tiulowe dla dziewczynek, które na uroczyste okazje można łączyć z eleganckimi bluzeczkami, z dodatkiem torebki, ozdoby do włosów i ładnych bucików.

Lekkie i pełne wdzięku spódniczki tiulowe dla dziewczynek

Tiul jest lekkim materiałem, o strukturze siateczki. Może być mniej lub bardziej sztywny. Wykonuje się z niego suknie ślubne, firany, spódnice dla baletnic, różne ozdoby. Dla kobiet i dziewczynek szyje się z niego przeróżne spódnice. Odkryj więcej na >> myprincess.pl

Lekkie i pełne wdzięku spódniczki tiulowe dla dziewczynek

Tiulowa spódniczka dla dziewczynki jest z reguły rozkloszowana, na podszewce bawełnianej, dzięki czemu nie elektryzuje się i jest przewiewna. Tiul ma zazwyczaj kilka warstw, może być naszyty w formie dwóch lub trzech falban lub na całą długość. Góra spódnicy wykończona jest paskiem lub gumką. Spódniczki nie krępują ruchów, są lekkie i wygodne.

Tiulowe spódniczki w ulubionych, dziecięcych kolorach

Tiulowa spódniczka dla dziewczynki może mieć różne kolory. Od czarnych, niebieskich i zielonych po typowo dziewczęce czerwienie, szarości i pudrowe róże. Z każdym z tych kolorów można stworzyć oryginalną i śliczną stylizację. Wystarczy dopasować kolorystycznie koszulki, bluzki i swetry do spódnicy oraz ozdobić całość efektownymi dodatkami. Mogą to być kamizelki, krótkie jeansowe kurteczki, torebki, czy ozdoby do włosów. Możliwości jest wiele, warto próbować, by stworzyć coś wyjątkowo ładnego.