Fenomen kurtki bomberki

Kurtka bomberka to must have w szafie każdej modnej dziewczyny. Jej popularność jest niezachwiana od kilku dobrych sezonów. Bomberka swoją wygodą i prostotą bardzo często wygrywa z szytymi na miarę marynarkami i sztywnymi żakietami, lekkością detronizuje skórzane ramoneski (szczególnie w ciepłe wiosenne i letnie wieczory), a wielością wzorów podbija serca kobiet lubiących szybko zmieniające się trendy. Na jakie bomberki warto zwrócić uwagę i szybko uzupełnić o nie swoją szafę?

Bomberka Khaki

Jeden z najbardziej klasycznych modeli kurtki typu bomber to ta w kolorze khaki. Khaki to kolor bardzo lubiany, gdyż pasuje do większości typów urody. Łatwo wpleść go w codzienne stylizacje, dodając im trochę militarnego sznytu. Popularny wiosną i latem styl safari również ma wiele wspólnego z kolorem khaki. Bomberka khaki będzie zatem świetnym elementem do tworzenia stylizacji w tych dwóch opisywanych stylach. Co ważniejsze, często bomberki w kolorze khaki są ozdobione kolorowymi cekinami, naszywkami, koralikami, czy aplikacjami z kamyków, co dodaje im kobiecości i zwalnia z doboru biżuterii.

Bomberka w czarnym kolorze

Kolejny klasyk to bomberka w kolorze czarnym. Prosty krój i kolor sprawiają, że jest on chętnie noszona do sportowych stylizacji, takich na luzie do szkoły czy na uczelnie. Kolor jednak zobowiązuje, zatem świetnie sprawdza się też na wieczór, szczególnie jeżeli jest uszyta z ozdobnych tkanin, na przykład cekinowych. Ten typ bomberki znajdziemy we wszystkich popularnych sklepach sieciowych.

Dłuższa jeansowa bomberka

To zupełnie nowy krój, być może tylko wymysł jednego sezonu, jednak dosyć popularny wśród młodych osób. Trudno przewidzieć czy przyjmie się na dłużej, jednak osoby lubiące nowe trendy, mogą pokusić się o zakup takiej kurtki. Z pewnością przyciągnie niejedno spojrzenie na ulicy, nie ma jednak gwarancji, że za kilka miesięcy będzie tak samo modna jak teraz.