Fioletowe szpilki – dodatek dla odważnych

Najczęściej noszone szpilki to te w kolorze czarnym bądź beżowym. Niektóre kobiety decydują się także na bordowe modele. Rzadko jednak widzi się inne kolory tego kobiecego obuwia. Warto spróbować czegoś nowego i zdecydować się na przykład na fioletowe szpilki. Można wystylizować je zarówno klasycznie, jak i nowocześnie. Do jakich zestawów warto użyć fioletowych szpilek?

Stylizacja z jeansami

Jeansy to jedne z najwygodniejszych spodni. Sprawdzają się w każdą pogodę. Świetnie wygląda model typu boyfriend. Żeby prezentował się nieco ciekawiej, warto uzupełnić stylizację o fioletowe szpilki. Jeśli to zestaw na lato, warto uzupełnić go o t-shirt z ciekawym nadrukiem bądź hasłem. W chłodniejsze dni do stylizacji można dołożyć klasyczny płaszcz w beżowym odcieniu.

Szpilki w stylizacji ze spódnicą

Szpilki w fioletowym odcieniu pasują równie dobrze do spódnicy. Model ołówkowy zdobiony koronką świetnie wyglądać będzie z elegancką bluzką. Dodanie do takiego zestawu fioletowych szpilek, to sposób na nadanie stylizacji nowoczesnego charakteru. Zestaw ten idealnie sprawdzi się na wieczorowe wyjścia.

Warto od czasu do czasu odświeżyć swoją garderobę. Można to zrobić, wymieniając tradycyjne, czarne szpilki na nieco nowocześniejszy model w odcieniu fioletowym. Wystylizowanie go nie stanowi żadnego problemu. Kolor ten bowiem pasuje do różnych okazji oraz każdego stylu. Wystarczy dobrać do niego odpowiednie tło.