Jak i do czego nosić sandały na słupku?

Sandały na słupku świetnie pasują nie tylko do wieczornych stylizacji, ale również na co dzień. Warto zakładać je na do pracy, jak i na wyjście do restauracji. Jak stworzyć ciekawe stylizacje z sandałami na słupku w roli głównej?

Z plisowaną spódnicą

sandaly na slupku


Plisowana spódnica już wiele lat temu zawitała na nasze ulice. Nadal jednak jest chętnie wykorzystywana do stylizacji, które uwielbiają kobiety.

Plisowaną spódnicę można połączyć z klasycznym, białym t-shirtem. Na wieczór warto założyć czarna ramsoneskę. W ciągu dnia można dopasować białe trampki. Uzupełnieniem stylizacji wieczornych będą sandały na słupku oraz czarna listonoszka na łańcuszku.

Ofertę sandałów na słupku znajdziesz na Zapato.com.

Szmizjerka – ulubiona sukienka wielu kobiet


Szmizjerki pasują wszystkim kobietom. Prosty krój oraz widoczne guziki sprawiają, że jest to sukienka, która sprytnie tuszuje dodatkowe kilogramy.

Wybierając szmizjerkę, warto połączyć ją z sandałami na słupku. Są to buty bardzo wygodne, a jednoczenie eleganckie. Taka stylizacja sprawi, że kobieta będzie wydawała się smukła, a sylwetka będzie wydłużona.

Sukienka maxi


W kwiaty, wzory geometryczne czy jednokolorowa. Nie ważne! Chociaż jedna długa sukienka musi znaleźć się w szafie każdej kobiety.

W codziennych stylizacjach można łączyć je z sandałami na płaskiej podeszwie. Świetnie również wyglądają w komplecie z trampkami. Na wieczorne wyjście konieczne są jednak sandały na słupku. Stylizacje na chłodne, letnie wieczory warto uzupełnić jeansową kurtką lub czarną ramoneską.