Jaką spódnicę wybrać, żeby wyglądać kobieco i atrakcyjnie?

Spódnica to obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Podkreśla atuty naszej figury i pozwala się wyróżnić, jednocześnie będąc bardzo wygodną i praktyczną, zwłaszcza, kiedy temperatury są wysokie. Jaki typ spódnicy wybrać, żeby czuć się komfortowo i jednocześnie świetnie wyglądać?

Kroje spódnic damskich – co wybrać?

W sklepach dostępne są spódnice damskie w różnych krojach. Te różnią się nie tylko długością, ale także stopniem rozkloszowania i ilością ozdobników. Wybierając spódnicę, starajmy się dopasować ją do naszej postury – jeśli mamy ładnie wyglądać, ubranie powinno podkreślać nasze kształty i odwracać uwagę od ewentualnych mankamentów. Panie z długimi nogami mogą pozwolić sobie na spódnice midi, rozkloszowania i bufki, niższe kobiety lepiej będą wyglądały w prostych krojach, najlepiej przed kolano – idealne są dla nich spódnice ołówkowe i mini.

Szeroki wybór kolorów i motywów

Swoją urodę możemy podkreślić także ciekawym kolorem czy wzorem. O ile nie obowiązuje nas neutralny dress code, postawmy na spódnicę w kwiaty, geometryczne motywy czy groszki. Ważne, żeby wzór i kolorystyka oddawały nasz charakter i typ urody – jeśli będą nam się dodatkowo podobały, będziemy wyglądały bardzo atrakcyjnie.