Jakie buty męskie na eleganckie wiosenne okazje

Eleganckie wiosenne oraz letnie okazje przed nami. Mężczyźni muszą skompletować sobie często nowe stroje, a także uzupełnić szafę z butami. Jakie obuwie sprawdzi się zatem najlepiej na ślub, komunię czy chrzest, oraz wiele innych tego typu okazji?

Eleganckie męskie obuwie ze skóry

W sklepach nie brakuje eleganckich męskich butów, jednak niektóre z nich są stosunkowo toporne, ciężkie, oraz odrobinę zbyt mocno kojarzą się z trendami sprzed lat. Kto zatem preferuje elegancję w bardziej nowoczesnym stylu, zdecydowanie powinien zwrócić uwagę na monki buty. Buty Monk to jedna z najbardziej klasycznych i eleganckich butów dla mężczyzn, które jednocześnie są tak współczesne, że chętnie sięgają po nie również młodzi mężczyźni. Te buty będą świetnym uzupełnieniem na przykład stylizacji na maturę czy inny ważny egzamin, biznesowego looku, czy wreszcie zestawów na rodzinne uroczystości, których wiosną przecież nigdy nie brakuje. Będą pasowały do wielu zestawów, również tych utrzymanych w stylu sportowej elegancji, czyli odrobinę mniej formalnych, na wolny czas.

Jakie buty Monk kupić

Buty Monk występują w bardzo wielu opcjach kolorystycznych, mogą być wykonane zarówno ze skóry licowej, jak też ze skóry zamszowej i welurowej . Można zatem zdecydować się na przykład na czarne lub brązowe monki buty ze skóry licowej – one będą fantastycznym dopełnieniem eleganckich spodni garniturowych. Można wybrać też buty ze skóry zamszowej, na przykład w ciepłym koniakowym odcieniu, które cudownie zgrają się z białymi czy granatowymi jeansami.