Jakie piżamy męskie noszą mężczyźni? Postaw na wygodę

Wybór piżamy męskiej może wydawać się prostą sprawą. Nie ma w tym nic złego. Mężczyźni potrafią być pod tym względem bardzo wymagający. Kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu, podczas gdy mężczyźni kładą nacisk na wygodę. Dlatego, gdy już znajdziesz to, co lubisz, przez długi czas nie będziesz chciał się poddać. Zobaczmy, jakie są najczęściej noszone męskie piżamy i jakie są najnowsze trendy w męskich piżamach.

Piżamy męskie na lato

Ten typ męskiej piżamy składa się z koszulki i szortów. Często jest kupowany na różnego rodzaju wyjazdy wakacyjne, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca. Piżamy męskie to świetny wybór na wakacje. Często takie zestawy można znaleźć. Większość mężczyzn preferuje piżamy z krótkimi rękawami i rzadko można zobaczyć mężczyzn noszących koszulki z szerokimi rękawami. Jednak takie zbiory również się zdarzają.

Jeśli chodzi o dekolt, może być okrągły lub w kształcie litery V. Ten wybór zwykle sprowadza się do osobistych preferencji. Koszulka polo ma zwykle 2 lub 3 guziki. Jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Jedną z największych zalet tych piżam jest to, że można je rozpiąć, gdy zrobi nam się za gorąco. Taka piżama wygląda też bardziej elegancko, dzięki czemu można ją założyć na wakacje lub do ogrodu.

piżama męska - koszulka i spodenki

Spodenki do spania męskie

To może być najbardziej kultowa pozycja do spania dla mężczyzn. Bokserki są wygodne, w końcu nadają się do noszenia na co dzień w każdych warunkach. Bokserki workowate możemy odróżnić od elastycznych, przylegających do ciała. Obie mają swoich zwolenników i przeciwników. Nie można jednak zapominać, że bokserki przeznaczone są głównie do noszenia na co dzień. To bielizna, na którą zakładamy spodnie lub szorty. Mężczyźni stają się coraz bardziej świadomi swojego wyglądu i zauważają, że lepiej czują się w ubraniach dopasowanych do ich okoliczności. Świetnym rozwiązaniem są spodnie od piżamy, a latem można założyć nawet kilka par, które świetnie sprawdzą się w upalne noce.

Bawełniane piżamy dla mężczyzn na zimę

Wyłaniają się dwa silniejsze trendy, jeśli chodzi o wybór materiału do szycia męskich piżam. Pierwsza stoi za bawełnianą piżamą męską, druga natomiast nie wyobraża sobie spania bez nieco chłodniejszej i gładszej męskiej piżamy z satyny wiskozowej. Niektórzy mężczyźni wybierają zimą długie bawełniane piżamy męskie, ponieważ są miękkie i wygodne w dotyku oraz zapewniają ciepło i kojący komfort. Z kolei męska piżama z wiskozy o skróconym kroju ochłodzi ciało nawet w najgorętsze dni. Nie musisz wybierać tylko jednej opcji, jeśli nie chcesz, a następnie możesz wybrać jedną z dwóch różnych piżam męskich w zależności od preferencji.