Kolor się liczy

Choć moda ciągle się zmienia, a wraz z nadejściem nowego sezonu pojawiają się nowe trendy i rzeczy, które po prostu wg znawców mody musimy mieć w swojej szafie, to oczywiście, wciąż są pewne zasady modowe, których nie powinniśmy łamać. Oficjalny, stonowany stój, obowiązuje podczas ważnych uroczystości i tu raczej nie zaleca się eksperymentowania ze stylem.

Modnie, bo kolorowo

W wielu branżach obowiązują sztywne reguły i tzw. dress code, choć na szczęście coraz częściej delikatnie odchodzi się od tych reguł, dzięki czemu ludzie mogą czuć się bardziej swobodnie w wyborze ulubionego stroju. Skarpetki kolorowe są ostatnim krzykiem mody i zdarza się, że zakłada się je do najmniej oczywistych zestawów. I pewnie tez dlatego dziś już nikogo nie dziwi np. bardzo elegancji pan, który nosi kolorowe skarpetki. Moda poszła nawet o krok dalej, dzięki czemu możemy spotkać wielu prawdziwych biznesmenów, którzy oprócz tego, że noszą dopasowane na miarę garnitury z najlepszymi (zwykle ręcznie robionymi włoskimi butami), to do butów zakładają kolorowe skarpetki. Tak więc eleganci pan w garniturze i np. z czerwonymi skarpetkami to wręcz idealne, nowoczesne i mimo wszystko nadal eleganckie połączenie.

Odważne połączenia

Skarpetki kolorowe z garniturem wskazują, że osoba, które je nosi, nie boi się wyzwań i jest gotowa na innowacyjne rozwiązania. Takie podejście sprawia, że osoby te są bardzo często doceniane w biznesie, bo potrafią pokazać się, zawalczyć o swoje, wyróżnić się. Warto wiec zapamiętać, że kolorowe skarpetki to klucz od sukcesu.