Kolorowe bluzki damskie – do czego pasują najlepiej?

Stworzenie oryginalnej, przyciągającej do siebie wzrok stylizacji nie w każdym przypadku jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Stosunkowo łatwo znaleźć różne ciekawe bluzki, ale nie zawsze wie się, z czym konkretnie należy je nosić. Jakie elementy garderoby idealnie do nich pasują?

Kolorowe bluzki damskie + klasyczne spodnie

Aby uniknąć uzyskania przesadnie ekstrawaganckiego efektu końcowego, powinno się zestawiać wyraziste ubrania ze stonowanymi. Dzięki temu całość prezentuje się znacznie bardziej elegancko. Warto wziąć to pod uwagę zwłaszcza wtedy, kiedy kompletuje się strój do biura. Z fajnymi bluzkami damskimi tego typu idealnie będą się komponować czarne, materiałowe spodnie o prostym kroju. Obecnie ogromną popularnością cieszą się również dzwony, doskonale wyglądające w zestawieniu z obcasami.

Bluzki damskie + rozkloszowane spódnice

Dla wielbicielek dziewczęcych stylizacji najlepszą propozycją będzie połączenie kolorowych bluzek damskich z rozłożystymi, zwiewnymi spódnicami. Taki strój doskonale podkreśla wszystkie walory kobiecej sylwetki, czyli szczupłą talię oraz szerokie biodra. Jeżeli nie posiada się figury klepsydry, można optycznie poprawić jej kształt za pomocą szerokiego paska. Całość doskonale uzupełnią sandałki lub baletki. Aby uzyskać jeszcze bardziej dziewczęcy efekt, powinno się wybierać ubrania w pastelowych, jasnych kolorach.

Modne dodatki – jak ożywić górę stroju?

W celu skuteczniejszego przyciągnięcia uwagi do noszonej bluzki, warto zdecydować się na dodanie przemyślanych ozdób. Niesamowicie popularne są zwłaszcza rozmaite łańcuszki. Powinno się przestrzegać zasady, że im góra jest bardziej zdobna, tym biżuteria powinna być skromniejsza i na odwrót. Mocno wycięty dekolt perfekcyjnie podkreśli długi naszyjnik z ciekawym wisiorkiem. Jeżeli natomiast bluzka jest bardzo zabudowana, najlepiej zdecydować się na dodanie czegoś skromnego, na przykład minimalistycznego łańcuszka z perełkami. Dzięki temu przyciągnie się uwagę do smukłej szyi oraz linii ramion.