Koszulka uliczna

T-shirt Śmierć konfidentom 60 to ubranie w całości wykonane z bawełny. Efektowny, przykuwający uwagę nadruk naniesiony został za pomocą sitodrukiem, który prezentuje w autentyczny sposób to, co chce przekazać, za pomocą żywych kolorów i w dodatku jest także bardzo trwały. Koszulka świetnie się nosi i efektownie prezentuje.

Krajowa odzież uliczna

Bawełniana koszulka wykonana w sposób staranny zapewnia komfort noszenia. Trwały nadruk spowoduje iż przez długi czas będzie się można w nich dobrze prezentować. Metoda produkcji nadruku powoduje, iż nie ma możliwości, aby zmienił on swój kolor po praniu lub z czasem zacząć pękać.

Polska produkcja to obszar, który przekona wszystkich patriotów. Kolor czarny, nieco oddający nostalgiczny i ponury nastrój, będzie odpowiadał osobom, które mają w sobie trochę mniej pozytywnych emocji, ale za to chcą coś wyrazić i przekazać otoczeniu. Koszulka ta oddaje nastawienie młodych ludzi do pokrzyżowania im niejednokrotnie planów przez nadgorliwych sąsiadów i inne osoby, które ingerują w ich życie w sposób, który wywołuje u nich bardzo dużo złości.

Koszulka śmierć konfidentom 60 dostępna jest w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje ją do siebie. Na niektórych aukcjach otrzymać można nawet podwójny XL. Na dodatek w wielu sklepach internetowych można liczyć na ekspresową dostawę koszulki w bardzo dobrej cenie, lub nawet z dostawą bezpłatną.

koszulka śmierć konfidentom 60

Do sportu i na co dzień

Koszulka w doskonały sposób spełni swoją rolę podczas uprawiania sportu, na przykład biegania na mieście. Sprawdzi się także w przypadku wyjścia na siłownię, gdzie przykuje uwagę swoim zaskakującym napisem. Koszulka jest bardzo lekka a dzięki temu nie krępuje ruchów i chodzenie w niej staje się prawdziwą przyjemnością. Dzieje się tak również za sprawą miłego w dotyku, miękkiego materiału.