Koszulki sportowe – trendy

Koszulki sportowe przeszły prawdziwą metamorfozę. Branża zajmująca się produkcją odzieży sportowej, nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań i zapewnianiu coraz to większego komfortu osobom uprawiającym sport. Jednolite, sprane i drapiące koszulki odeszły już w zapomnienie – dziś w sklepach wieszaki uginają się od koszulek sportowych, w różnych wzorach, kolorach, technologiach.

Jakie rodzaje koszulek sportowych można kupić?

W zależności od rodzaju uprawianego sportu, miejsca (hala czy boisko), pory roku, indywidualnych wymagań, w sklepach sportowych można zaopatrzyć się w koszulki hurt:

  • z krótkim, długim, bardzo długim rękawem lub pozbawione rękawów,
  • z dekoltem lub golfem,
  • luźnym lub obcisłym kroju,
  • termiczne, termoaktywne.
  • Nowoczesne technologie skoncentrowane są na dostarczeniu takich koszulek sportowych, które zapewnią podczas wysiłku maksymalny komfort. Przede wszystkim mają zapewnić sprawne odprowadzanie potu i wilgoci z ludzkiej skóry, pozostawiając ją suchą nawet przy dużym wysiłku fizycznym. Przy tym materiał powinien być lekki i delikatny w dotyku.

Koszulki hurt czy detal?

Koszulki sportowe naprawdę wysokiej jakości nie są zbyt tanie, ale jeśli sport uprawiamy lub zamierzamy uprawiać długo, warto ponieść taki koszt. Dużo sklepów sportowych oferuje specjalne rabaty przy zakupie kolejnej sztuki lub sztuk. W przypadku sportów zespołowych zakup jednakowych koszulek jest jakby zdeterminowany, ale i tu można znaleźć ciekawe oferty i zakupić hurtowo na przykład koszulki sportowe w wersji codziennej.