Kryzysowy t – shirt

W każdym związku zdarza się kryzys. Wina oczywiście leży po obu stronach, jednak to mężczyźni mają największą skłonność do zapominania o rocznicach. Pomóżmy im! Marka Red Valentino: https://mayoutway.com/pl/c/Red-Valentino/580/1/full proponuje t – shirtową przypominajkę.

BRING ME FLOWERS!

„Przynieś mi kwiaty”. Coś tak prostego, do zdobycia nawet podczas drogi powrotnej z pracy. A jednak Panowie zapominają o drobiazgach! Na t – shircie marki Red Valentino widnieją polne ozdoby. Zdają się wyrastać z dołu koszulki. Do samego pasa pojawiają się wyłącznie gołe pędy, Natomiast wyżej już rozkwitają różnokolorowe, wijące się kwiaty.

TAK NIEWIELE

T – shirt ma prosty krój. Luźny, o białej barwie i rękawkach sięgających do połowy ramion, zdaje się odrobinę zbyt skromny. A jednak sam nadruk umieszczono w czarnej ramce – dzięki temu nasz ukochany z pewnością go nie przegapi.

STYLIZACJE

„BRING ME FLOWERS” idealnie pasuje do romantycznych stylizacji. W połączeniu z pastelową spódnicą maxi i czółenkami peep toes, po raz kolejny zwojujemy serce naszego mężczyzny.

Możemy również postawić na bardziej domowy wygląd. Dżinsy, tenisówki i t – shirt będą milczącym wyrzutem. Pokażemy, że życie toczy się dalej, nawet jeśli nasz mężczyzna zapomniał o rocznicy. Nic tak nie zmobilizuje ukochanego do działania jak nasz brak zainteresowania.