Moda na siłownię

dresy męskieChodzenie na siłownię i do fitness klubów staje się coraz popularniejsze i dla niektórych jest już nawykiem, na stałe wpisanym w prozę życia. Nieodłącznym elementem ćwiczeń jest wygodny i funkcjonalny strój. Do niedawna uważało się jednak, że to wyłącznie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu podczas ćwiczeń. Jednak w ostatnim czasie projektanci znanych odzieżowych marek skupiają swoją uwagę również na kolekcjach męskich. Dokładają oni starań, aby dresy sportowe dla panów również były modne, kolorowe i wygodne. Jakie trendy można obecnie zaobserwować na siłowniach?

Modne napisy

Obcenie na topie są dresy męskie, które posiadają nadrukowane napisy. Mogą to być hasła motywujące do ćwiczeń, krótkie słynne cytaty lub słowa związane z kulturą fizyczną, siłą, sportem. Panowie cenią je sobie za niepowtarzalny wygląd oraz przekaz nawiązujący do aktywności fizycznej.

Neonowe kolory

W obecnym sezonie krzykiem mody są intensywne, soczyste, neonowe kolory, które urozmaicają ubrania z dominującym kolorem czarnym. Świetnie prezentują się w przypadku każdego typu urody i nadają oryginalnego wyglądu. Neonowe barwy kojarzą się z energią i dynamiką.

Dlaczego warto przywiązywać wagę do ciuchów sportowych?

Wiele badan pokazuje, że poczucie własnej atrakcyjności motywuje do dalszych działań i sprawia, że człowiek z większą przyjemnością poddaje się ćwiczeniom fizycznym. Dlatego może nie warto zaniedbywać tematu odzieży sportowej i zainwestować w kilka atrakcyjnych dresów. Z pewnością uprzyjemnią one kolejne wizyty na siłowni.