Modnie, ale wygodnie

Męska szafa bez wątpienia jest znacznie uboższa od damskiej garderoby, mimo to wielu mężczyzn dokłada starań, aby prezentować się stylowo. Z drugiej strony facetom zależy na wygodzie, czy da się pogodzić ze sobą te dwie rzeczy? Okazuje się, że tak.

Jaką bluzę kupić?

Obecnie w każdej sieciówce można znaleźć bluzy męskie, nie niej jednak większość z nich będzie kiepskiej jakości. Jeżeli bluza ma służyć dłużej, niż sezon, warto sięgać po droższą odzież na przykład ze sklepów internetowych. W internecie można znaleźć wiele sklepów prowadzących sprzedaż odzieży streetwear, która zazwyczaj ma bardzo dobrą jakość. Dużą popularnością cieszy się na przykład bluza quequality, którą można zestawić zarówno z dżinsami, ale nie tylko, bo dobrze będą prezentować się również z bardziej eleganckimi, materiałowymi spodniami.

Elegancka stylizacja z bluzą w roli głównej

Nie jest powiedziane, że bluzę można nosić wyłącznie do dresów czy dżinsów, równie dobrze można zestawić ją z bardziej eleganckimi spodniami, czy butami. Ważne jest to, żeby dobrać odpowiednie dodatki, to podstawa. Zestawiając bluzę quequality w odpowiedni sposób z innymi częściami garderoby, można stworzyć naprawdę bardzo ciekawy, oryginalny look.

 

Bluzę można nosić na wiele sposobów, co ciekawe dobrze wygląda nie tylko w stylizacjach sportowych. Obecnie nawet najwięksi projektanci mody eksperymentują z łączeniem różnych stylów, także nie należy obawiać się, że popełnimy gafę. Oczywiście, aby móc ubrać się modnie trzeba mieć trochę wyczucia estetyki, zawsze można poszukać inspiracji w sieci, w mediach społecznościowych, gdzie można znaleźć bardzo dużo porad odnośnie ubioru.