Nadaj sobie charakteru

Każda kobieta chce na co dzień i od święta wyglądać na zadbaną i elegancką. Nie wyklucza to jednak zadbania o unikalny styl i charakter naszego ubioru. Bardzo ważne jest też, żeby czuć się komfortowo i wygodnie. Wszystko to oferują nam królujące na ulicach espadryle.

Espadryle damskie stały się już prawdziwą klasyką – https://arturovicci.pl/espadryle. Chociaż swoje korzenie mają w Katalonii, gdzie służyły jako obuwie klasy robotniczej, we współczesnych czasach niejednokrotnie już gościły na wybiegach całego świata. W letniej szafie zabieganej, aktywnej kobiety musi znaleźć się chociaż jedna para espadryli. To obuwie bez, którego ciężko przeżyć lato.

Espadryle charakteryzują się podeszwą z plecionego sznurka lub trawy. Często wykonane są z płótna, chociaż zdarzają się też modele wykonane z innych materiałów. Rynek oferuje nam całą gamę espadryli. Znajdziemy takie wiązane przy kostce, sznurowane i z odkryta pietą. Bardzo dużo modeli jest prześlicznie ozdobionych i precyzyjnie wykonanych. Znajdziemy espadryle jednokolorowe i całe we wzorki. Te buty dopasują się do każdej osoby i każdego stroju. Para odpowiednich espadryli potrafi nadać charakteru naszym ubraniom i dopełnić całą stylizację. Absolutnie każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Największa zaletą espadryli jest ich wygoda oraz przewiewność. To buty wprost idealne na letnie upalne dni i wieczory. Ich przeciętna cena waha się od 20 do kilkuset złotych za jedną parę. Taki rozstrzał cenowy sprawia, że każda kobieta znajdzie obuwie odpowiednie na swoją stopę i kieszeń.

zdjęcie espadryla damskiego