Nowość mody damskiej

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kombinezon kojarzył się z robotnikami pracującymi w fabryce czy rolnikami wypasającymi bydło. Dziś dzięki rewolucji kulturowej, która zaszła na świecie i wpłynęła też na modę, kombinezony stały się ważnym i cennym elementem mody kobiecej. Czy moda zapoczątkowana w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku przez Britney Spears oraz gwiazdy zespołu Spice Girls przetrwała próbę czasu? Wydaje się, że tak gdyż od kilku lat coraz większy jest popyt na damskie kombinezony i możliwe, że w przyszłości będą na rynku tak samo istotne jak spodnie. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakim są kombinezony damskie w tym stylu: https://intimiti.pl/kombinezony – ten artykuł jest dla Ciebie.

Wiosenna kreacja kombinezonowa

Jednym z popularniejszych modeli wiosennego kombinezonu damskiego w naszym kraju jest biały kombinezon z wzorkiem w paski. Wyróżnia się on już na pierwszy rzut oka stylem gdyż pokrywa go wzór klasyczny lecz przyciągający wzrok i pasujący prawie każdej kobiecie. Istnieje na rynku wiele modeli podobnych kombinezonów w różnych kategoriach cenowych. Czym jeszcze powinien się wyróżniać tego typu dobry kombinezon aby kobieta wyglądała modnie i gustownie i by pasował on do pory roku jaką jest wiosna? Hity modowe ostatnich sezonów to powracające do łask długie nogawki pozwalające korzystać z tego rodzaju kombinezonu wiosną czy jesienią gdyż niedoskonałości i wiatrowe kaprysy pogody nie przeszkodzą w noszeniu takiego kombinezonu. Klasycznym elementem, bez którego ciężko wyobrazić sobie modny kombinezon, jest prosty dekolt z falbanką. W dobie epatowania golizną czy znacznymi wcięciami to pozytywna odskocznia i mężczyźni spotykający tak ubraną osobę z pewnością docenią jej tajemniczość i nietuzinkową osobowość. Do łask wracają też szerokie nogawki rozszerzające się przy ziemi utrzymane w tylu dzwonów. Co do wyglądu w talii zauważamy powrót do stylu delikatnych materiałowych ściągaczy wzbogacanych ozdobnymi, wyrafinowanymi troczkami. Kombinezon spełniający te kryteria idealnie podkreśla kobiecą sylwetkę a osoba ubrana w niego może liczyć na bardzo przychylne spojrzenia mężczyzn. 

Klasyka i elegancja

Bardziej klasycznymi rodzajami kombinezonów, bardziej odpowiednimi na gorące lato pozostają kombinezony taliowane.  Biały kombinezon taliowany to kwintesencja klasyki i dobrego smaku. Dzięki lekko zaginanym falbankom, uroczemu materiałowemu ściągaczowi i ciekawemu lekko wciętemu dekoltowi ubrana w tego typu kombinezony damskie kobieta może łatwo wpaść w oko prawie każdemu mężczyźnie z dobrym gustem. 

Innym typem klasycznego ubioru kombinezonowego jest kombinezon koronkowy. Jest to kombinezon, który już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok. Jeśli kombinezon jest dobrze dobrany do sylwetki kobiety to koronki zdobią ręce, ramiona oraz dolną część kombinezonu opadającą na uda nadając kobiecie wygląd niemal jak z bajki. Warto też szukać kombinezonów, w których zauważamy transparentny materiał doskonale uwidaczniający kobiece atuty uwypuklający przy tym dekolt oraz odsłaniający nogi. Dekolt kopertowy zastosowany w wielu tego typu kreacjach podkreśla odwagę kobiety i przywiązanie do wolności. Jednocześnie mimo to nie odsłania za dużo roztaczając aurę tajemniczości i niepewności. Doskonale działa to na zmysły mężczyzn i rozpala ich wyobraźnię. Jednak nie tylko to co widoczne jest ważne. Biały, delikatny materiał wysokiej klasy zapewnia wygodę użytkowania a dobre szycie zapobiega odciskom oraz nieprzyjemnym otarciom na ciele. Takich więc kombinezonów należy szukać – dobrze dobranych, dobrze uszytych oraz stworzonych z dobrego materiału.

Dobry na wesela

Któż powiedział, że kombinezon to ubiór tylko na randki czy wyjścia. W kombinezonie damskim można wybrać się również na wesele czy inną bardziej formalną imprezę. Dobrym pomysłem jest wtedy wybór eleganckiego kombinezonu bordowego. Tego typu ubiory są cenione przez wiele kobiet o czym świadczą wysokie oceny tego typu ubrań na portalach modowych i ankietach internetowych. Ta kreacja posiadając zazwyczaj kopertowy dekolt oraz podkreślające talię ściąganie na biodrach znakomicie eksponuje kobiece kształty. Bordowy kolor wyróżnia z tłumu i rozpala myśli mężczyzn. Lekko odsłonięte nogi nie utrudniają tańca i pozwalają na bardzo luźne poruszanie się bez efektu utrudnień spotykanego przy wielu weselnych sukniach. Czy więc warto zaryzykować i wybrać się na weselę w kombinezonie. Naszym zdaniem tak, konwenanse, że na weselu najlepiej być w sukni powoli wraz z rozwojem mody tracą na znaczeniu w szczególności, że wielu kobietom kombinezony pasują po prostu lepiej.