Płaszcz, który dopasuje się do każdej sylwetki

Styliści mody od dawna zgodnie twierdzą, iż panie zimą powinny chodzić w ciepłych, stylowych damskich płaszczach. Takie okrycie wierzchnie jest modne, eleganckie i pasuje do wielu stylizacji. Czy panie rzeczywiście w chłodniejsze dni stawiają na płaszcz? Jaki model jest najbardziej przez nie pożądany? Czy klasyczny płaszcz pasuje do każdej, kobiecej sylwetki? Odpowiedź poniżej.

Płaszcz damski – komfort i elegancja w jednym

Płaszcze damskie zimowe modne są od wielu lat. Panie chętnie wybierają je, gdyż doskonale podkreślają sylwetkę, zapewniają komfort termiczny i sprawdzają się przy każdej okazji. Prosty, klasyczny płaszcz w kolorze czarnym, brązowym lub szarym bezapelacyjnie z dwurzędowym guzikami powinien znaleźć się w każdej garderobie. Taki model dopełni każdą stylizację i świetnie łączy się zarówno z rzeczami casualowymi, wieczorowymi, a nawet ze sportowymi.

Damski płaszcz zimowy czy kurtka? Co wybrać?

Panie często przed sezonem zimowym mają ogromny dylemat, czy zakupić ciepłą i porządną kurtkę, czy też wybrać efektowny płaszcz damski. Wiele pań w przedziale wiekowym od około 25 do 50 lat zdecydowanie wybiera uniwersalni damski płaszcz zimowy. Najczęściej wybór pada na wełniany, przyjemny w dotyku model, który idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Obecnie w wielu znanych i lubianych sklepach odzieżowych bez problemu znajdzie się płaszcze damskie zimowe, które są uniwersalne i ponadczasowe. Zapewniają one komfort i wygodę swojej użytkowniczce, tuszują niedoskonałości i dodają szyku.