Spodnie damskie – z czym łączyć je zimą?

Spodnie damskie to najwygodniejszy element garderoby na zimę. Sprawdza się u wielu kobiet dużo lepiej niż spódnice i sukienki. Pasuje zarówno do krótkich botków, jak i dłuższych kozaków. Prezentuje się świetnie z płaszczem, ale także z puchową kurtką. Jaką stylizację można z nim stworzyć? Czy damskie jeansowe spodnie sprawdzą się zimą?

Stylizacja na zimę z jeansami

Damskie spodnie z denimu to propozycja dla wszystkich kobiet, które lubią podkreślać swoją sylwetkę. Jeansy zawsze pozostają modne. Poza tym, jeśli są dobrze dobrane, nosi się je niezwykle komfortowo. Na zimę bardzo łatwo stworzyć z nimi estetyczny zestaw. Dobrze prezentują się z krótkimi botkami na słupkowym obcasie, delikatnie zdobionymi, na przykład dżetami. Do takiego zestawu warto założyć oversizowy sweter w mocnym kolorze, na przykład czerwieni. Jako okrycie wierzchnie sprawdzi się beżowy płaszcz.

Spodnie na mroźną pogodę

Ujemne temperatury nie sprzyjają noszeniu płaszcza. Wtedy najlepiej sprawdza się ciepła, puchowa kurtka. Do stylizacji z nią można użyć spodni damskich z denimu. Taki zestaw warto uzupełnić o ciepły szal, prostą czapkę w jednolitym kolorze oraz kozaki do kolan. To gwarancja wygody, ale także ciepła.