Sukienki damskie w sam raz na ślub…

Koleżanka zaproponowała Ci, żebyś została jej świadkiem na ślubie? Jeśli podejmiesz się tego zadania, musisz wiedzieć, że będziesz przez jakiś czas bardzo rozpoznawalną i zauważalną osobą na weselu. Dlatego wybierz takie sukienki damskie, które doskonale nadadzą się do pełnionej przez Ciebie roli.

Po pierwsze – kolor

Nie decyduj się na białą kolorystykę. W dniu ślubu jest ona zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej. Zamiast tego wybierz coś w kolorze ecru, bądź ewentualnie – w barwie koralowej. Wesele to czas radości, dlatego doskonale sprawdzą się tu barwy pastelowe.

Po drugie – długość

Na pewno jesteś piękną dziewczyną. Wesele nie jest jednak uroczystością, na której musisz szafować swoimi wdziękami. Optymalna sukienka damska dla świadkowej powinna sięgać nieco powyżej kolan. Krótsze kreacje nie są wskazane.

Po trzecie – dekolt

Nie zapominaj o dekolcie. Nawet jeśli uwielbiasz eksponować swój biust, koniecznie zdecyduj się na bardziej powściągliwe w tej kwestii kreacje. Szybki (a może i nawet szalony) taniec, może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Pamiętaj, że na weselu będziesz osobą, która dość często będzie znajdować się w obiektywie fotografa. Wybierz po prostu taką kreację, byś mogła nawet i za kilkanaście lat z przyjemnością zobaczyć się na nagraniach z wesela.