Sukienki dla dziewczynek na wiosnę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Za oknem widać pąki na drzewach, w ogródkach pojawiają się pierwsze kwiaty a na zewnątrz jest z każdym dniem coraz cieplej. To czas na zdjęcie zimowych grubych kurtek i odświeżenie szafy. Rodzice sprawdzają w szafach swoich pociech, czego brakuje im na przyszły sezon wiosenny i letni. Dla dziewczynek przydadzą się na pewno sukienki, w których poczują się jak małe kobietki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukienek?

Ubranka dla dzieci na pewno powinny cechować się bardzo dobrą jakością materiału oraz być wygodne, oddychające i komfortowe. Dzieci nie zwracają uwagi na to, czy są w dresach, czy sukience, czołgają się i ganiają. Ubrania nie powinny im przeszkadzać w takich zabawach i ograniczać ruchów. Również jakość materiału nie jest bez znaczenia, bowiem każdy rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej, dlatego najlepsze będą ubrania z naturalnych tkanin i przyjemnych w dotyku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sukienek?

Jednen z ulubionych to bawełna, welur, len oraz jersey. Syntetyczne materiały mogą również dopełniać całości, ważne tylko aby nie przekraczały 20% składu. Niejednokrotnie wpływają one pozytywnie na komfort noszenia.

Najmodniejsze fasony 2021

W 2021 roku modne będą ubrania oversize, które będą wygodne i zakryją ewentualne dodatkowe kilogramy. Ten trend jest związany ze zmianą trybu życia w okresie pandemii. Modne będą asymetryczne kształty, sznurki w roli ściągaczy, marszczenia oraz uwielbiane przez dziewczynki falbanki. Motywami przewodnimi będą egzotyczne rośliny, które kojarzą się z podróżami oraz zwierzęce podobizny.

Tego roku modne będą kolory, które zacierają granicę między chłopcami a dziewczynkami.

Są to następujące kolory:

  • orzechowy
  • melonowy
  • brzoskwiniowy
  • niebieski
  • szary
  • jasnożółty