Uniwersalne – majtki figi

Dobór bielizny do typu budowy ciała nie jest łatwy. Niektóre panie, choć kochają bokserki, nie mogą ich nosić ze względu na nieestetyczny wygląd tej odzieży na ich ciele. Jednym z najlepszych wyborów bieliźnianych są figi majtki. Dlaczego?

Uniwersalny krój

Ten rodzaj majtek jest bardzo często wybierany przez panie w różnym wieku. Dzieje się tak ze względu na ich dużą uniwersalność, która pozwala cieszyć się bardzo estetycznym wyglądem bez względu na budowę ciała.

Dzięki temu, że są odpowiednio skrojone, jednocześnie zapewnią idealny wygląd dla dość szczupłej sylwetki i nie uwydatnią mankamentów tej nieco bardziej obfitej. To zawsze dobry wybór, jeśli kobieta nie może zdecydować jednoznacznie, czego potrzebuje.

Mnogość wyboru

Warto mieć na uwadze, że majtki figi również występują w wielu krojach. Można znaleźć modele o podwyższonym stanie, które pomagają ukryć lekko zaokrąglony brzuch lub biodrówki, przeznaczone dla bardzo szczupłych pań.

Figi nie muszą również oznaczać nudy: wiele modeli posiada piękne zdobienia, wstążki lub koronki, które dodają kobiecie seksapilu i sprawiają, że wygląda świetnie. Wybierając bieliznę, warto wybrać model, który nie podkreśli mankamentów figury. To oznacza, że panie o nieco obfitszych kształtach powinny zdecydować się na ciemniejsze, wyszczuplające odcienie. Szczupłe kobiety mają w tym zakresie szerszy wybór – i mogą wybrać dowolnie preferowany odcień, który współgra z ich karnacją.