Wybór damskich bluz

Jesień i zima to idealny okres na noszenie bluz. Przede wszystkim dlatego, że są one bardzo ciepłe i przyjemne i sprawdzają się nawet przy naprawdę niskich temperaturach. Warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną taką uniwersalną bluzę, którą będzie można nosić w sezonie jesienno- zimowym.

Jakie bluzy sportowe damskie będą dobrym wyborem?

 

Był taki czas, w którym bluzy sportowe damskie w ogóle niekojarzone były z modą kobiecą. Na całe szczęście uległo to zmianie i teraz damskie bluzy są jak najbardziej mile widziane, nawet w najbardziej eleganckich stylizacjach. Warto jednak zastanowić się nad ich fasonem, kolorystyką, a także motywem. Warto wybrać jedną z najmodniejszych propozycji tego sezonu!

Czy warto postawić na bluzy dresowe damskie?

 

Jak najbardziej będzie to odpowiedni wybór! Dresowe bluzy chronią przed chłodem, wilgocią i są doskonałą alternatywą dla kurtek.

Jeśli chodzi jednak o ich kolorystykę, czy fason, jak najbardziej warto postawić na optymistyczne kolory, które rozjaśnią każdy, nawet najbardziej szary dzień. Idealnie sprawdzą się więc odcienie intensywnej czerwieni, pomarańczowego, czy żółtego. Warto postawić też na bluzy, które ozdobione są ciekawymi lub zabawnymi hasłami.

Zimą szczególnie warto postawić też na bluzę z kapturem, który skutecznie będzie chronił przed zimnem i wilgocią. Na pewno sprawdzi się nawet lepiej niżeli czapka! Dobrze jest wybierać też modele, które są ocieplane od środka, najlepiej polarem, który nie przepuszcza wilgoci oraz jest odporny na wiatr.