Wybór sandałków na obcasie

Wybór letnich butów nigdy nie jest taki łatwy, jak to się początkowo może wydawać! Przede wszystkim dlatego, że z każdej strony kusi szeroki wybór i tak naprawdę nie wiadomo, które modele będą najpopularniejsze podczas tych najcieplejszych miesięcy w roku. Warto oczywiście wziąć pod uwagę swoją wygodę, ale nie zapominać także o modzie i najgorętszych trendach sezonu.

sandały na obcasie

Jakie obuwie warto wybrać, aby zapewnić sobie, zarówno wygodę, jak i dobry wygląd?

Jednym z najpopularniejszych modeli butów ostatnich tygodni, z całą pewnością są sandały na obcasie https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sandaly_Sandaly-na-obcasie-408.html. Warto jednak wziąć pod uwagę swoje możliwości i nie wybierać na siłę niebotycznie wysokich obcasów. Najlepszą wysokością będą więc obcasy, które mają około sześciu centymetrów wysokości. Warto zwrócić także uwagę na to, czy obcas jest stabilny i nie będzie się ślizgał. Zasadniczą kwestią jest także obecność platformy. Niektórym paniom nie robi ona żadnej różnicy, ale dla innych jest prawdziwym wybawieniem, a już zwłaszcza wtedy, gdy w takich butach spędza się wiele godzin.

Do czego można założyć letnie sandały na obcasie?

Tak naprawdę sandały mają to do siebie, że mogą być bez przeszkód łączone w przeróżnych stylizacjach. Doskonale sprawdzą się one, zarówno do krótkich, jeansowych spodenek, jak i do dopasowanych spodni.

Doskonałym pomysłem będzie także łączenie sandałków na obcasach z dziewczęcymi i lekkimi sukienkami, aby nadać stylizacji wakacyjnego charakteru.