Wygodne rajstopy dla ciężarnych

Ciąża to wyjątkowy czas dla kobiet, w których trzeba postawić na wygodne, komfortowe ubrania, które nie uciskają brzuszka. W tym czasie jednak wiele pań nie chce rezygnować ze swojej kobiecości, dlatego też chętnie zakładają rajstopy czy spódniczki, które pięknie podkreślają brzuszek. Do tego jednak potrzebne są odpowiednie rajstopy. I tu pojawia się pytanie, jakie najlepiej wybrać?

Rajstopy ciążowe – co warto o nich wiedzieć?

Producenci wychodząc paniom naprzeciw na ten szczególny czas stworzyli dla nich wyjątkowe, komfortowe rajstopy, które są nie tylko bardzo praktyczne, ale i efektowne. Rajstopy dla ciężarnych są odrobinę luźniejsze niż ich klasyczne wersje, oraz zostały wydłużone w górnej części, by bez problemu zmieścić w tym miejscu rosnący brzuszek. Nie uciskają, nie ciągną ani też nie powodują jakiegokolwiek dyskomfortu podczas ich noszenia. A co najważniejsze, są bardzo dyskretne, dlatego też nikt poza ich użytkowniczką tak naprawdę nie wie, że jest to specjalna wersja dla ciężarnych.

Modne wzory

Rajstopy dla ciężarnych są tak samo efektowne jak zwykłe rajstopy. W sklepach można bez problemu znaleźć rajstopy ciążowe w każdym kolorze, o różnych grubościach oraz z bardzo efektownymi wzorami. Panie w ciąży chętnie noszą (szczególnie teraz) rajstopy w kropki, w paski, w gwiazdki czy w serduszka. Te ostatnie to prawdziwy hit najbliższej jesieni, dlatego warto taki model mieć w swojej szafie.