Z czym łączyć damskie koszule?

Koszula damska to niezbędny element garderoby każdej bizneswoman, jednak warto wiedzieć o tym, iż koszule można zakładać nie tylko do pracy, ale również na co dzień. Z pewnością niejedna kobieta posiada w swojej szafie koszulę, której jeszcze nie zdążyła nawet założyć, nie wiedząc po prostu, z czym ją połączyć. Z czym zatem można łączyć koszule damskie?

Na co dzień

Wybierając się na zakupy czy też na spotkanie z przyjaciółką koszulę można połączyć z modnymi w danym sezonie jeansami oraz botkami uzupełniając całość odpowiednimi dodatkami takimi jak torebka lub biżuteria.

Do pracy

W wielu biurach wizytowa koszula damska to obowiązkowy element codziennego ubioru, którą najlepiej połączyć z elegancką spódnicą ołówkową oraz szpilkami. W chłodniejsze dni warto do tego zestawu dołączyć stylowy żakiet lub płaszczyk, co z pewnością będzie się odpowiednio prezentowało.

Na imprezę

Wydawać by się mogło, iż koszula założona na imprezę to nie najlepszy pomysł, jednak w rzeczywistości prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. Z czym jednak warto ją połączyć? Z pewnością z wygodnymi balerinami, a także skórzanymi spodniami lur dopasowanymi jeansami. Do tego można jeszcze założyć stylową ramoneskę i stylizacja na imprezę gotowa.